Jimmy Cricket | Pilttapeet METSAMAA, lilla hall

Product SKU: 66666666667312
Pilttapeet on trükitud non woven paberile ja seda iseloomustab kõrge kvaliteet ning funktsionaalsus (tapeeti on lihtne paigaldada ja tapeet on pestav). See digitaalselt käsitsi maalitud „METSAMAA” pilttapeet on ainulaadne kunstiteos, kus on esindatud jänesed, hirved, rebased ja linnud, kes on laialt levinud kaunis rohelises metsas. Pilttapeedi on kujundanud Fleur Harris ja trükkinud Jimmy Cricket. Pilttapeet „METSAMAA” on osa loomingulisest koostööst Jimmy Cricketi ja nende lemmikkunstnike / illustraatorite vahel kogu maailmast. Pilttapeet koosneb ühest rullist, milles neli 300cm pikkused, 45cm laiad paanid. Seina katvus on 5,4m rulli kohta. Tapeet on pestav, tänu erilisele pinnale (mustuse ja mõned kodused veepõhised plekid võib tapeedilt puhastada niiske lapiga ja seebiveega). Tapeeti saab seinale kleepida spetsiaalse fliistapeedi liimiga (liim tuleb kanda seinale, mitte paanile nagu pabertapeedi puhul). „METSAMAA” pilttapeet saadaval 5 erinevas värvitoonis: tuhm sinine, õrn roosa, tumehall, sügav roheline ja lavendel. Tootele lisandub transporditasu Austraaliast 45€

280,00 €

Materjal Fliistapeet (Non-woven)
Suurus Laius 45cm, kõrgus 300cm
Disainer Jimmy Cricket
Kaubamärk Jimmy Cricket
Päritolumaa Austraalia

Fleur Harris on kunstnik, kes asub Melbourne'is, Austraalias. Ta on maalikunstnik, illustraator, tootedisainer ja maagiline mõtleja, tema loovus ei tunne piire. Fleuri maailm on koht, kus kujutlusvõime vabaneb ja kõik on võimalik.

Pariisis elava ja töötava 1972. aastal sündinud prantsuse kunstniku Julien Colombieri loomingut. Iseõppinud maalikunstnik Colombier töötab peamiselt akrüülide ja õlipastellidega, eelistades töötada tohututel paberilehtedel või otse seina ääres - mida otsem, seda parem. Tema meeldejäävat tööd mõjutavad tugevalt grafiti maailm, Jaapani kunst, Matisse ja Keith Haring. Colombieri kunst hõlmab erinevaid graafilisi tehnikaid, sealhulgas kriiti, paberit, lõuendit ja värvi, et saada varjulisi, sugestiivseid kompositsioone, mis põimuvad lillede , taimede ja puude vahel. Rulluisukultuuri taustast mõjutatuna integreerib Colombier sageli oma kujundused suuremahulistesse seinamaalingutesse ja linnaruumi.

Source: https://www.yellowtrace.com.au/julien-colombier/

SAADAVUS: Tootja Laos

TARNEAEG: 20-30 tööpäeva

 

 

www.thorhilden.com

Kontakt

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.