KOHALETOIMETAMINE

Peale tellimuse saamist edastame Teile e-postile arve ning kinnituskirja tellimuse täitmisele võtmise kohta.
Kui olete ühe tellimusega tellinud erineva tarneajaga tooteid, siis Tellimuse kättetoimetamise aeg arvestatakse kõige pikema tarneajaga toote järgi. Soovi korral saadetakse teile tellitud tooted eraldi saadetistena. Kui tarneaegade vahe on alla 4 nädala, siis lisandub saatmistasu sõltuvalt saadetise suurusest. Kui tarneaegade vahe on üle 4 nädala, siis on kahes osas toimetamine lisatasuta. 

Kauba kohale toimetamiseks saad valida Sulle sobilikuma viisi järgnevatest valikutest. 

Kõikidele thorhilden.com e-poest tellitud kaupade kohaletoimetamisele lisandub traspordikulu Kauba päritolu riigist ning Eesti Vabariigi kullerteenuste/transpordi tasu. Enne Kauba tellimust kalkuleerib ning esitab thorhilden.com Kliendile täpse transpordi hinna. 

"KULLER"- Koostöös erinevate partneritega toimetatakse tellitud kaup Teile sobivasse asukohta, igasse Eesti otsa. Saadetis tuuakse teie kodu ukseni, kuid mitte tuppa ega trepikotta. Saadetist vastu võttes palun veenduge koheselt, enne paki vastuvõtmist, ega sellel ei ole transpordi käigus tekkinud vigastusi. Kui on, ärge võtke pakki vastu ja tehke kullerile vigastuse kohta märkus.

"Itella SmartPOST PAKIAUTOMAAT" - valik tekib siis, kui ostukorvis on ainult kaubad ehk pakiautomaadi mõõdulised tooted. Pakiautomaadid asuvad ilmastikukindlates kaubanduskeskustes ja saad paki vastu võtta oma igapäevaste käikude kõrvalt. Leia endale lähim pakiautomaadi asukoht siit: http://uus.smartpost.ee/pakiautomaatide-asukohad. Kauba kohalejõudmisel saabub SMS uksekoodiga Sinu mobiilile. Sisesta uksekood pakiautomaati, võta pakk avanenud kapist ja ongi kaup käes!

"Omniva PAKIAUTOMAAT" - valik tekib siis, kui ostukorvis on ainult kaubad ehk pakiautomaadi mõõdulised tooted. Leia endale lähim pakiautomaadi asukoht siit: https://www.omniva.ee/abi/kaart
Kauba kohalejõudmisel saabub SMS uksekoodiga Sinu mobiilile. Sisesta uksekood pakiautomaati, võta pakk avanenud kapist ja ongi kaup käes!

www.thorhilden.com

Kontakt

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.